Egy gyönyörű szép musical dal a szerelemről és a vágyakozásról. Azt hiszem, ehhez a videóhoz nincs is több hozzáfűznivalóm, szépsége elragadó, mondhatni önmagáért beszél.
7. Ott vagyunk már? Na mit gondoltok mire vártam? Hát persze hogy a következő bulira. Vajon mi fog történni? De addig még nagyon sok van hátra, addig még túl kell élnem a vallatást. Ahogy beléptem a […]
Az esti buli már nem csak tudat, ott ültünk Kicsibe, és bár jó kedvem volt, forrt bennem a düh. Persze az a jóleső düh. Szar az, amikor félbehagyják a mondanivalót, ami téged felettébb érdekel. Hát […]
Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a honlap felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk. A honlapunk használatával ön a tájékoztatásunkat tudomásul veszi.
0 hozzászólás